Slajd 1
Slajd 2
Slajd 4
Slajd 5

Policjanci z Ostródy i Morąga otrzymali nowe, oznakowane radiowozy kia ceed. Samochody zostały zakupione z pieniędzy przekazanych przez Urząd Miasta Ostróda i Urząd Miasta Morąg. Pozostała część kwot została dofinansowana z budżetu Komendy Głównej Policji. Radiowozy będą wykorzystywane w codziennej służbie przez policjantów pionu prewencji.

Kluczyki do nowych radiowozów przekazali na ręce pełniącego obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie mł. insp. Przemysława Rawa - Burmistrz Miasta Ostróda Czesław Najmowicz oraz Burmistrz Miasta Morąg Tadeusz Sobierajski.

W uroczystym przekazaniu i poświęceniu pojazdów wziął udział Ksiądz Dziekan Roman Wiśniowiecki, który jest Kapelanem ostródzkich policjantów.


W prezentacji pojazdów oprócz przedstawicieli władz samorządowych uczestniczyli policjanci oraz Komendant Komisariatu Policji w Morągu.

 

Jak podkreślił w swoim krótkim przemówieniu mł. insp. Przemysław Rawa, zakup radiowozów nie byłby możliwy gdyby nie wsparcie i zaangażowanie władz samorządowych. Dobra współpraca przekłada się bezpośrednio na zapewnienie bezpieczeństwa na terenie Ostródy i Morąga oraz na lepsze warunki pracy policjantów.

 

 

Pozostałe zdjęcia