Slajd 1
Slajd 2
Slajd 4
Slajd 5

Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie informuje, że w związku z Świętem Wszystkich Świętych przypadającym 1 listopada w obrębie cmentarzy zwiększy się natężenie ruchu. W związku z tym należy wprowadzić zmianę organizacji ruchu polegającą na upłynnieniu ruchu w tym rejonie.

W obrębie ulic Olsztyńskiej i Spokojnej w Ostródzie wprowadzony będzie ruch jednokierunkowy wokół cmentarza z kierunkiem ruchu od ulicy Olsztyńskiej. Na całej długości objazdu cmentarza wprowadzony będzie zakaz zatrzymywania się z tabliczką informującą o odholowaniu pozostawionego pojazdu. Takie zakazy wprowadzone będą również na ulicy Olsztyńskiej oraz na części ulicy Osiedlowej.

Za wprowadzenie zmian w organizacji ruchu w obrębie ulic Spokojnej i Olsztyńskiej odpowiedzialny jest Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie.

W ciągu ulicy Chrobrego w Ostródzie na odcinku od ulicy Grunwaldzkiej do ulicy Piastowskiej (pierwszy wjazd od ulicy Czarnieckiego) wprowadzone będą również zakazy zatrzymywania się z tabliczką informującą o odholowaniu pozostawionego pojazdu.

Za wprowadzenie zmian w organizacji ruchu w ciągu ulicy Chrobrego odpowiedzialny jest Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie.

Zmiana organizacji ruchu obowiązywać będzie od 31.10.2019 (czwartek) od godz. 8.00 do 4.11.2019 (poniedziałek) do godz. 8.00

 

 

ilustracja: pixabay.com