Slajd 1
Slajd 2
Slajd 4
Slajd 5

Jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego, twórczego, artystycznego… zgłoś się do amfiteatru w sobotę 20 maja o godz. 12.00.

W tym dniu ruszają zajęcia warsztatowe projektu „Ostre Dzianie”. Będą to:

- warsztaty bębniarskie, które poprowadzi związany z Ostródą artysta – Ryszard Bazarnik

- warsztaty wokalne, które poprowadzi wokalistka znana z ostródzkich Koncertów na Ścianie – Iza Kowalewska

- warsztaty multimedialne, będą to zajęcia  z dziedziny tworzenia filmów. Obejmą podstawy obsługi kamery, montażu filmowego. Prowadzący warsztaty Piotr Pacewicz pracuje jako operator kamery od 10 lat. Jest założycielem firmy 813 Studio która specjalizuje się w realizacji filmów dokumentalnych oraz teledysków.

- warsztaty choreograficzne - zajęcia z improwizacji ruchowej w teatrze i pracy w grupie będą opierać się na teatrze improwizowanym, formie w której aktorzy grają spontanicznie, bez scenariusza. Prowadzący: Mateusz Szturma – aktor, żongler, animator kultury.

- warsztaty plastyczno-scenograficzne - zajęcia plastyczne, które pozwolą na stworzenie scenografii do finałowego koncertu projektu.

- warsztaty produkcji muzycznej – zajęcia z podstaw  samplowania, miksowania, skreczowania, rapowania, produkcji, nagrywania. Razem z Klitka Records I DJ FAUDA z Akustika Studio Nagrań postaramy się pokazać i wytłumaczyć Wam jak najwięcej. 

- warsztaty gitarowe - zajęcia z nauki gry na gitarze. Warsztaty poprowadzą Adam Goniszewski - gitarzysta, występujący w szeregu zespołach, m.in. Popcore, Cuba de Zoo, Pink Roses oraz Mirek Jagielski – gitarzysta związany z polską sceną muzyczną od wielu lat.

- warsztaty fotograficzne - zajęcia z dziedziny fotografii. Zajęcia obejmą m.in.: podstawy fotografii, street art, obróbkę cyfrową. Zajęcia poprowadzą Paweł Karolak, fotograf z Olsztyna oraz Jacek Szporko z Ostródy.

Wszystkie warsztaty zakończą się wspólnym występem grup artystycznych na dużej scenie amfiteatru w dn. 1 lipca. Wystąpią wtedy również m.in. Cuba de Zoo oraz zespół Meleo Reggae Rockers, który będzie świętował swoje 20 urodziny.

Szczegóły:

www.ostredzianie.pl

https://www.facebook.com/ostredzianie/

 

 

 

 

Pozostałe zdjęcia