Slajd 1
Slajd 2
Slajd 4
Slajd 5

17 czerwca odbyły się XXVII Ostródzkie Biegi Uliczne. W tym roku impreza odbyła się pierwszy raz w połowie czerwca, a wszystko po to, by mieszkańcy miasta mogli biegać na nowym stadionie przy ul. Wyszyńskiego.

Poniżej pełna lista uczestników:  

BIEG PRZEDSZKOLAKÓW  dystans  200m

Dziewczęta:

  1. Martyna Jarosz Promyczek
  2. Julia Wydra   Pod Debami
  3. Paulina Śliwińska   ZSP nr 4
  4. Izabela Sikorska    Idzbark
  5. Natalia Kowalewska   nr 1
  6. Nikola Macholla    „Promyczek”
  7. Zuzanna Porowska   ZSP nr 5
  8. Agata Bartnicka  ZSP nr 4
  9. Lena Marcinkowska  „Promyczek”
  10. Maja Twardowska  „Radość”
  11. Maja Krawczyk     „Mini- Mini”

Chłopcy:

  1. Mateusz Tymawski  ZSP nr 4
  2. Piotr Urbańczyk   ZSP nr 5
  3. Borys Wójciak   Przedszkole nr 1
  4. Ksawery Trusz   „Radość”
  5. Aleksander Dakowski   „Promyczek”
  6. Kuba Ostrowski    „Remiś”
  7. Oliwier Żochowski    Przedszkole w Grudziądzu
  8. Mateusz Bożęcki   nr 1
  9. Adam Pakulski    nr 19
  10. Mateusz Łukasiak   ZSP nr 4

SZKOŁY PODSTAWOWE:

BIEG KLAS I – II  dystans 400m

Dziewczęta: 

  1. Zuzia Muszyńska    ZSP nr 4
  2. Amelia Hoffman    ZSP nr 4
  3. Hanna Góralska     SP Olsztyn 25
  4. Eliza Adamczyk      SP nr 3
  5. Nikola Klimek   SP nr 3
  6. Ania Malinowska    SP nr 4
  7. Zuzia Brodzińska   SP nr 3    
  8. Lena Chudzia      SP nr 1
  9. Natalia Groth      SP nr 4
  10. Maria Kuras    SP nr 1

 Chłopcy:

  1. Maciej Orzechowski SP nr 2 Ostróda
  2. Oliwer Obycz       SP nr 4 Ostróda
  3. Dominik Chiliński SP nr 6 Ostróda
  4. Mateusz Sikorski        SP Idzbark
  5. Tobiasz Paszkiewicz SP nr 3
  6. Oliwier Hincman    SP nr 3
  7. Jakub Boros    SP nr 3
  8. Tomasz Pakulski      SP nr 30
  9. Mieszko Dobkowski   SP nr 3 Ostróda
  10. Tymoteusz Karczewski SP nr 2 Ostróda

SZKOŁY PODSTAWOWE

BIEG KLAS III- IV dystans 400m

Dziewczęta:

  1. Anna Gliszczyńska SP Tyrowo
  2. Dominika Ostrowska SP 6 Ostróda
  3. Patrycja Zimnicka  SP Idzbark
  4. Dominka Lewicka  SP nr 5 Ostróda
  5. Amelia Ciarcińska SP nr 3 Ostróda
  6. Dominka Zimnicka   SP Idzbark
  7. Nikola Wiśniewska  SP nr 6 Ostróda
  8. Wiktoria Jasiulewicz    SP Idzbark
  9. Magda Kopiczyńska  SP nr 1 Ostróda
  10. Lulia Stankiewicz SP nr 3 Ostróda

Chłopcy:

  1. Kewin Stanowicki SP SMS Ostróda
  2. Mateusz Kiedynk   SP nr 2 Ostróda
  3. Bartosz Kobyliński    SP Idzbark
  4. Paweł Kulpa   SP nr 2 Ostróda
  5. Dominik Obycz   SP nr 4 Ostróda
  6. Kuba Bożęcki    SP nr 1 Ostróda
  7. Maciej Radwan SP nr 4 Ostróda
  8. Oskar Zabawa   SP nr 1 Ostróda
  9. Maciej Błoniarz  SP nr 3 Ostróda
  10. Michał Rochmiński   SP nr 3 Ostróda

SZKOŁY PODSTAWOWE

BIEG KLAS V-VI dystans 800m

Dziewczęta:

  1. Wiktoria Krawiec SP SMS Ostróda
  2. Weronika Gwiazda SP nr 2 Ostróda
  3. Monika Prusińska SP nr 4 Ostróda
  4. Zuzia Warzyńska SP nr 1 Ostróda
  5. Joanna Skorupska SP nr 2 Ostróda
  6. Kamila Kurofejska  SP nr 6 Ostróda
  7. Katarzyna Łata   SP nr 5 Ostróda
  8. Oliwia Szwankowska   SP nr 1 Ostróda
  9. Maria Sadowska   SP Brzydowo
  10. Katarzyna Łata SP nr 5 Ostróda

Chłopcy:

  1. Filip Groth   SP nr 4 Ostróda
  2. Wiktor Zawadzki   SP SMS
  3. Michał Dolecki  SP nr 3 Ostróda
  4. Maciej Godzwon SP nr 1 Ostróda
  5. Adrian Borkowski  SP nr 1 Ostróda
  6. Eryk Marcinkowski SP nr 3 Ostróda
  7. Jakub Jędra   SP nr 3 Ostróda
  8. Igor Gaszyński SP nr 3 Ostróda
  9. Marcin Bukowski     SP nr 3 Ostróda
  10. Michał Pieczarka SP nr 3 Olsztyn

SZKOŁY GIMNAZJALNE

BIEG KLAS I –III dystans 800m

Dziewczęta:

  1. Wiktoria Domurat Gimnazjum nr 2 Ostróda
  2. Alicja Piechocka Gimnazjum nr 2 Ostróda
  3. Kinga Tchórz   Gimnazjum nr 2 Ostróda
  4. Oliwia Soczyńska  Gimnazjum nr 2 Ostróda
  5. Natalia Soczyńska Gimnazjum nr 2 Ostróda
  6. Martyna Napiórkowska   Gimnazjum nr 2 Ostróda
  7. Julia Sosnowska  Gimnazjum nr 2 Ostróda
  8. Wiktoria Henke Gimnazjum nr 2 Ostróda
  9. Julia Ślubowska Gimnazjum nr 2 Ostróda
  10. Aleksandra Chrobak  Gimnazjum nr 2 Ostróda

Chłopcy:

  1. Dominik Szczepański Gimnazjum Stębark
  2. Dawid Rydel Gimnazjum Durąg
  3. Kacper Brejna Gimnazjum Miłomłyn
  4. Konrad Kłodowski  Gimnazjum nr 2 Ostróda 
  5. Mateusz Siemiński  Gimnazjum nr 2 Ostróda
  6. Michał Perowicz Gimnazjum nr 2 Ostróda
  7. Kacper Pawlak Gimnazjum nr 1 Ostróda  

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE - 1.200m

Dziewczęta

  1. Karolina Szwarczak ZSR w Ostródzie
  2. Ola Pałejko   LO J. Bażyńskiego w Ostródzie
  3. Dominka Wilków  ZSZ Staszica w Ostródzia
  4. Agata Mucha  ZSZ Staszica w Ostródzie
  5. Natalia Kępka ZSZ Staszica w Ostródzie
  6. Weronika Sawka   ZSZ Staszica w Ostródzie
  7. Stefania Mucha    ZSZ Staszica w Ostródzie
  8. Patrycja Klukowska  ZSZ Staszica w Ostródzie
  9. Weronika Brzozowska  ZSZ Staszica w Ostródzie
  10. Julia Ciosek    ZSZ Staszica w Ostródzie

Chłopcy:

  1. Jakub Michałowski SMS
  2. Paweł Orlikowski  SMS
  3. Szymon Szatlowski ZSZ im. S.Petofi w  Ostródzie
  4. Korzeniewski Marcin        ZSZ im S. Petofi Ostróda
  1. Dominik Wróblewski   Z SZ im S. Staszica Ostróda
  2. Adrian Janowski   ZSZ im S. Staszica  w  Ostródzie 
  3. Patryk Balcerzak    ZSZ im. S. Staszica w Ostródzie
  4. Jakub Mucha   ZSZ im. S. Staszica w Ostródzie
  5. Mirosław Marcinkowski    ZSZ im Staszica w Ostródzie
  6. Karol Kwiatkowski ZSZ im Staszica w Ostródzie

Klasyfikacja szkół -  punktacja drużynowa

Szkoły podstawowe:

  1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostródzie
  2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostródzie
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie
  4. Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostródzie
  5. Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostródzie

Szkoły gimnazjalne:

  1. Gimnazjum nr 2 w Ostródzie
  2. Gimnazjum nr 1 w Ostródzie
  3. Gimnazjum w Stębarku
  4. Gimnazjum w Durągu
  5. Gimnazjum w Miłomłynie

Szkoły ponadgimnazjalne:

  1. ZSZ im. S. Staszica w Ostródzie
  2. SMS w Ostródzie

      3   ZSZ  im. S. Petofi w Ostródzie

      4    ZSR im.W. Witosa w Ostródzie

  1. LO im. J. Bażyńskiego

BIEG MEMORIAŁOWY im. Zdzisława Krzyszkowiaka– 5000 m

KOBIETY – 11 zawodniczek:

  1. Julia Diatlowa Ukraina                                 
  2. Kamila Pobłocka-Dobrowolska Lębork                                               
  3. Marzena Raniszewska Chełmno                                                
  4. Katarzyna Godzwon Ornowo            
  5. Patrycja Bujnicka Ostróda                                                                     
  6. Katarzyna Lipnicka Ostróda                        
  7. Marta Stańczuk Olsztyn
  8. Joanna Filipczak Ostróda
  9. Amelia Kowalska Ostróda
  10. Elżbieta Bobowska Ostróda                                                                                                           

MĘŻCZYŹNI  - 40 zawodników:

  1. Roma Romanienko Ukraina                                    
  2. Andrzej Rogiewicz Postolin                                                
  3. Artem Kazban Ukraina                                                                      
  4. Emil Dobrowolski Chotomów                                                                
  5. Paweł Tarasiuk Poznań                                    
  6. Yuriy Blahodir Ukraina                                                                      
  7. Karol Kaliś Susz                                                              
  8. Paweł Pszczółkowski Olsztyn                        
  9. Dawid Worobiec Górowo Iławeckie                                                                
  10. Dmytro Kononov    Ukraina          

Gratulacje dla wszystkich!