Slajd 1
Slajd 2
Slajd 4
Slajd 5

W dniach 5-8 września 2017 r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie odbędą się 44. Międzynarodowe Targi Meblowe i Targi Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA.

Targi odbywające się w najnowocześniejszym obiekcie targowo-konferencyjnym w kraju, z roku na rok przyciągają coraz więcej zwiedzających z zagranicy.
Nawiązane tu kontakty biznesowe i podpisane umowy od blisko 25 lat przyczyniają się do dynamicznego wzrostu sprzedaży polskich mebli poza granicami kraju i kreowania Polski, jako lidera branży meblowej na świecie.

Odwiedzający Międzynarodowe Targi Meblowe znajdą w Ostródzie jedną z największych w Polsce prezentację oferty zarówno polskiego, jak i zagranicznego przemysłu meblarskiego, od tkanin czy płyt po gotowe wyroby, najczęściej nowości ofertowe czy sprzedażowe hity.
Najlepsze firmy związane z meblarstwem zaprezentują tu swoje klasyczne i nowe kolekcje. To znakomita okazja do poznania najnowszych trendów w branży i nawiązania kontaktów dających możliwość efektywnej współpracy.

Targi technologii obróbki drewna i produkcji mebli AMIA dedykowane są producentom i dystrybutorom maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu do obróbki drewna, produkcji mebli oraz specjalistycznego oprogramowania dla branży meblowej, służącego optymalizacji produkcji.

Podczas targów swoje stoisko będzie miało również Miasto Ostróda. Zapraszamy.