Slajd 1
Slajd 2
Slajd 4
Slajd 5

W dniach 18-19 listopada w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Mazury odbędą się targi: Vital Sport Arena, Beauty Spa &Fashion, którym towarzyszyć będzie strefa ślubna. Miasto Ostróda również tam będzie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w wydarzeniach.

Sportowy duch walki, zasady fair play i entuzjazm wypełnią hale Expo Mazury w Ostródzie podczas Vital Sport Arena. Na targach dostępna będzie odzież sportowa, która przyda się biegaczom, miłośnikom rowerów, triatlonu i pozostałych rekreacji na świeżym powietrzu, jak również w klubie fitness czy siłowni. W trakcie dwóch dni targowych odbędą się prelekcje dla biegaczy oraz wszystkich zainteresowanych zdrowym i aktywnym stylem życia

Nowością trzeciej edycji targów kosmetycznych Beauty Spa&Fashion będzie specjalnie zaaranżowana Strefa Ślubna, w której zaprezentują się firmy świadczące usługi związane z ceremonia zaślubin. Nie zabraknie producentów sukien ślubnych, garniturów, dodatków, biżuterii, ale i firm świadczących usługi fotograficzne, video. Zaprezentujemy również miejsca, gdzie może odbyć się wymarzona ceremonia. Najważniejszym punktem programu będzie ekskluzywny pokaz sukien ślubnych. 

Zapraszamy.