Slajd 1
Slajd 2
Slajd 4
Slajd 5


Decyzje państwowe i związane z tym ograniczenia  w związku z pandemią  wirusa Covid-19 mają bezpośredni wpływ na prowadzenie działalności gospodarczej. W związku z tym Burmistrz Ostródy Zbigniew Michalak informuje przedsiębiorców o istniejących rozwiązaniach i możliwościach wsparcia, a także o przesunięciu terminu wnoszenia wybranych opłat do 30 czerwca 2020 roku.

 

Jesteś właścicielem firmy zatrudniającej do 10 osób? Trwa badanie (ankieta), którego celem jest poznanie Twoich potrzeb i oczekiwań dotyczących pomocy. Wyniki badania zostaną przekazane m.in. naszemu samorządowi. Badanie jest anonimowe i prowadzone non profit. Zachęcamy do wypełniania i udostępniania.

https://pomocprzedsiebiorcom.webankieta.pl/?fbclid=IwAR2edIGPYy6HGrn_-YajNK6sj6CjNk14dPVs-HBQ_-WnACIlW8hLdAtvEsU

 

 


Miasto Ostróda uruchamiło bezpłatną pomoc prawną dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie miasta.
W obliczu ograniczeń spowodowanych decyzjami organów państwowych część przedsiębiorców doświadcza problemów związanych z funkcjonowaniem swoich firm. W związku z tym Miasto Ostróda uruchamiło system elektronicznych, bezpłatnych porad prawnych dla przedsiębiorców z terenu Ostródy. Pisząc na adres um@um.ostroda.pl otrzymasz bezpłatną pomoc prawną w zakresie prowadzonej działalności. Porady udzielane są przez 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku. Po kolejnym złagodzeniu obostrzeń wprowadzona zostanie możliwości indywidualnych spotkań przedsiębiorców z prawnikiem na terenie Urzędu Miejskiego w Ostródzie. Wkrótce kolejne udogodnienia dla przedsiębiorców.