Slajd 1
Slajd 2
Slajd 4
Slajd 5


OSTRÓDA - zawsze gościnna :)

 

 

Zobacz: REKOMENDACJE dla branży turystycznej_Polska Organizacja Turystyki

 

Letnie oblicze Ostródy - jednego z najpiękniejszych mazurskich miast. Żagle, wakeboard, letnie festiwale, wydarzenia kulturalne, rejsy statkiem Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej. Ostróda zawsze zachwyca swoim naturalnym bogactwem, bogatą ofertą kulturalną i doskonałą bazą turystyczną.

#PerłaMazur #Turystyka #Woda

 
Ostróda rekreacyjnie - w zdrowym ciele zdrowy duch, w zdrowym mieście zdrowy ruch. Ostróda mocno stawia na rekreację. Przejażdżki rowerowe, cała gama sportów wodnych, siłownie plenerowe, wyciąg nart wodnych, sporty halowe i plenerowe, indywidualne i drużynowe. Infrastruktura sportowa w Ostródzie systematycznie i dynamicznie się rozwija. Poza działalnością klubów sportowych w Ostródzie jest mnóstwo przestrzeni na rekreację w amatorskim wydaniu dla każdego.

#InfrastrukturaSportowa #Sport #AktywneMiasto #Rekreacja

 
Spot promujący Ostródę i jej kulturalne oblicze. Festiwale, koncerty, wystawy, kabaretony. Perła Mazur to nie tylko piękno przyrody i przyjaźni ludzie, ale również olbrzymia dawka wydarzeń kulturalnych. W Ostródzie grają największe gwiazdy polskiego i światowego formatu. Gwiazdy, które gościły w Ostródzie to m.in: Shaggy, Gentleman, Bad Boys Blue, Chór Aleksandrowa, Kombii, Jahneration, Kayah i wiele, wiele innych. Ostróda Reggae Festival i Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej to największe polskie festiwale w swojej kategorii muzycznej. Każdego roku tylko na wydarzenia kulturalne do Ostródy przyjeżdża ok 100 tysięcy ludzi z całego świata.

#OstródaReggaeFestival #OgólnopolskiFestiwalMuzykiTanecznej #MiastoNaSzlakuGwiazd #LetnieFestiwale #DziejeSięwOstródzie


Do zobaczenia w Ostródzie - hymn Ostróda Reggae Festival 2017 na stałe wpisał się jako nieoficjalne muzyczne zaproszenie do Ostródy. Klimat teledysku, udział największych gwiazd polskiego nurtu jamajskich brzmień oraz wyjątkowa atmosfera festiwalu corocznie przyciąga do naszego miasta tysiące wyjątkowych gości. Hej, piękni ludzie! Do zobaczenia w Ostródzie!

#OstródaReggaeFestival #NajpiękniejszyFestiwalwPolsce #PiękniLudzie
Okres przedświąteczny w Ostródzie to czas spotkań mieszkańców i gości na Ostródzkim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Wspólne kolędowanie, koncerty świąteczne, ostatnie zakupy, i magiczna aura powodują, że Święta w Ostródzie zaczynają się wyjątkowo wcześnie.

#MagiaŚwiątecznejOstródy #Handel #MiejsceSpotkań

 

 

Dni Ostródy - czyli bijące serce naszego miasta. Niesamowita atmosfera zamienia na 3 dni Ostródę w centrum mazurskiej kultury i rekreacji. Gwiazdy najwyższego formatu, tysiące roześmianych uczestników i koncerty do późnych godzin nocnych. Wszechstronna formuła spotkań, zabawy i rekreacji na terenie całego miasta.

#GwiazdyKochająOstródę #WszyscyRazem #MiastoUśmiechu #OstródaNaMapieGwiazd