22 czerwca 2017
Podsumowanie XXVII Ostródzkich Biegów Ulicznych
17 czerwca odbyły się XXVII Ostródzkie Biegi Uliczne. W tym roku impreza odbyła się pierwszy raz w połowie czerwca, a wszystko po to, by mieszkańcy miasta mogli biegać na nowym stadionie przy ul. Wyszyńskiego.
Poniżej pełna lista uczestników:
BIEG PRZEDSZKOLAKÓW dystans 200m
Dziewczęta:
Martyna Jarosz…
17 czerwca odbyły się XXVII Ostródzkie Biegi Uliczne. W tym roku impreza odbyła się pierwszy raz w połowie czerwca, a wszystko po to, by mieszkańcy miasta mogli biegać na nowym stadionie przy ul. Wyszyńskiego.
Poniżej pełna lista uczestników:
BIEG PRZEDSZKOLAKÓW dystans 200m
Dziewczęta:
- Martyna Jarosz Promyczek
- Julia Wydra Pod Debami
- Paulina Śliwińska ZSP nr 4
- Izabela Sikorska Idzbark
- Natalia Kowalewska nr 1
- Nikola Macholla „Promyczek”
- Zuzanna Porowska ZSP nr 5
- Agata Bartnicka ZSP nr 4
- Lena Marcinkowska „Promyczek”
- Maja Twardowska „Radość”
- Maja Krawczyk „Mini- Mini”
Chłopcy:
- Mateusz Tymawski ZSP nr 4
- Piotr Urbańczyk ZSP nr 5
- Borys Wójciak Przedszkole nr 1
- Ksawery Trusz „Radość”
- Aleksander Dakowski „Promyczek”
- Kuba Ostrowski „Remiś”
- Oliwier Żochowski Przedszkole w Grudziądzu
- Mateusz Bożęcki nr 1
- Adam Pakulski nr 19
- Mateusz Łukasiak ZSP nr 4
SZKOŁY PODSTAWOWE:
BIEG KLAS I – II dystans 400m
Dziewczęta:
- Zuzia Muszyńska ZSP nr 4
- Amelia Hoffman ZSP nr 4
- Hanna Góralska SP Olsztyn 25
- Eliza Adamczyk SP nr 3
- Nikola Klimek SP nr 3
- Ania Malinowska SP nr 4
- Zuzia Brodzińska SP nr 3
- Lena Chudzia SP nr 1
- Natalia Groth SP nr 4
- Maria Kuras SP nr 1
Chłopcy:
- Maciej Orzechowski SP nr 2 Ostróda
- Oliwer Obycz SP nr 4 Ostróda
- Dominik Chiliński SP nr 6 Ostróda
- Mateusz Sikorski SP Idzbark
- Tobiasz Paszkiewicz SP nr 3
- Oliwier Hincman SP nr 3
- Jakub Boros SP nr 3
- Tomasz Pakulski SP nr 30
- Mieszko Dobkowski SP nr 3 Ostróda
- Tymoteusz Karczewski SP nr 2 Ostróda
SZKOŁY PODSTAWOWE
BIEG KLAS III- IV dystans 400m
Dziewczęta:
- Anna Gliszczyńska SP Tyrowo
- Dominika Ostrowska SP 6 Ostróda
- Patrycja Zimnicka SP Idzbark
- Dominka Lewicka SP nr 5 Ostróda
- Amelia Ciarcińska SP nr 3 Ostróda
- Dominka Zimnicka SP Idzbark
- Nikola Wiśniewska SP nr 6 Ostróda
- Wiktoria Jasiulewicz SP Idzbark
- Magda Kopiczyńska SP nr 1 Ostróda
- Lulia Stankiewicz SP nr 3 Ostróda
Chłopcy:
- Kewin Stanowicki SP SMS Ostróda
- Mateusz Kiedynk SP nr 2 Ostróda
- Bartosz Kobyliński SP Idzbark
- Paweł Kulpa SP nr 2 Ostróda
- Dominik Obycz SP nr 4 Ostróda
- Kuba Bożęcki SP nr 1 Ostróda
- Maciej Radwan SP nr 4 Ostróda
- Oskar Zabawa SP nr 1 Ostróda
- Maciej Błoniarz SP nr 3 Ostróda
- Michał Rochmiński SP nr 3 Ostróda
SZKOŁY PODSTAWOWE
BIEG KLAS V-VI dystans 800m
Dziewczęta:
- Wiktoria Krawiec SP SMS Ostróda
- Weronika Gwiazda SP nr 2 Ostróda
- Monika Prusińska SP nr 4 Ostróda
- Zuzia Warzyńska SP nr 1 Ostróda
- Joanna Skorupska SP nr 2 Ostróda
- Kamila Kurofejska SP nr 6 Ostróda
- Katarzyna Łata SP nr 5 Ostróda
- Oliwia Szwankowska SP nr 1 Ostróda
- Maria Sadowska SP Brzydowo
- Katarzyna Łata SP nr 5 Ostróda
Chłopcy:
- Filip Groth SP nr 4 Ostróda
- Wiktor Zawadzki SP SMS
- Michał Dolecki SP nr 3 Ostróda
- Maciej Godzwon SP nr 1 Ostróda
- Adrian Borkowski SP nr 1 Ostróda
- Eryk Marcinkowski SP nr 3 Ostróda
- Jakub Jędra SP nr 3 Ostróda
- Igor Gaszyński SP nr 3 Ostróda
- Marcin Bukowski SP nr 3 Ostróda
- Michał Pieczarka SP nr 3 Olsztyn
SZKOŁY GIMNAZJALNE
BIEG KLAS I –III dystans 800m
Dziewczęta:
- Wiktoria Domurat Gimnazjum nr 2 Ostróda
- Alicja Piechocka Gimnazjum nr 2 Ostróda
- Kinga Tchórz Gimnazjum nr 2 Ostróda
- Oliwia Soczyńska Gimnazjum nr 2 Ostróda
- Natalia Soczyńska Gimnazjum nr 2 Ostróda
- Martyna Napiórkowska Gimnazjum nr 2 Ostróda
- Julia Sosnowska Gimnazjum nr 2 Ostróda
- Wiktoria Henke Gimnazjum nr 2 Ostróda
- Julia Ślubowska Gimnazjum nr 2 Ostróda
- Aleksandra Chrobak Gimnazjum nr 2 Ostróda
Chłopcy:
- Dominik Szczepański Gimnazjum Stębark
- Dawid Rydel Gimnazjum Durąg
- Kacper Brejna Gimnazjum Miłomłyn
- Konrad Kłodowski Gimnazjum nr 2 Ostróda
- Mateusz Siemiński Gimnazjum nr 2 Ostróda
- Michał Perowicz Gimnazjum nr 2 Ostróda
- Kacper Pawlak Gimnazjum nr 1 Ostróda
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE – 1.200m
Dziewczęta
- Karolina Szwarczak ZSR w Ostródzie
- Ola Pałejko LO J. Bażyńskiego w Ostródzie
- Dominka Wilków ZSZ Staszica w Ostródzia
- Agata Mucha ZSZ Staszica w Ostródzie
- Natalia Kępka ZSZ Staszica w Ostródzie
- Weronika Sawka ZSZ Staszica w Ostródzie
- Stefania Mucha ZSZ Staszica w Ostródzie
- Patrycja Klukowska ZSZ Staszica w Ostródzie
- Weronika Brzozowska ZSZ Staszica w Ostródzie
- Julia Ciosek ZSZ Staszica w Ostródzie
Chłopcy:
- Jakub Michałowski SMS
- Paweł Orlikowski SMS
- Szymon Szatlowski ZSZ im. S.Petofi w Ostródzie
- Korzeniewski Marcin ZSZ im S. Petofi Ostróda
- Dominik Wróblewski Z SZ im S. Staszica Ostróda
- Adrian Janowski ZSZ im S. Staszica w Ostródzie
- Patryk Balcerzak ZSZ im. S. Staszica w Ostródzie
- Jakub Mucha ZSZ im. S. Staszica w Ostródzie
- Mirosław Marcinkowski ZSZ im Staszica w Ostródzie
- Karol Kwiatkowski ZSZ im Staszica w Ostródzie
Klasyfikacja szkół – punktacja drużynowa
Szkoły podstawowe:
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostródzie
- Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostródzie
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostródzie
- Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostródzie
Szkoły gimnazjalne:
- Gimnazjum nr 2 w Ostródzie
- Gimnazjum nr 1 w Ostródzie
- Gimnazjum w Stębarku
- Gimnazjum w Durągu
- Gimnazjum w Miłomłynie
Szkoły ponadgimnazjalne:
- ZSZ im. S. Staszica w Ostródzie
- SMS w Ostródzie
3 ZSZ im. S. Petofi w Ostródzie
4 ZSR im.W. Witosa w Ostródzie
- LO im. J. Bażyńskiego
BIEG MEMORIAŁOWY im. Zdzisława Krzyszkowiaka– 5000 m
KOBIETY – 11 zawodniczek:
- Julia Diatlowa Ukraina
- Kamila Pobłocka-Dobrowolska Lębork
- Marzena Raniszewska Chełmno
- Katarzyna Godzwon Ornowo
- Patrycja Bujnicka Ostróda
- Katarzyna Lipnicka Ostróda
- Marta Stańczuk Olsztyn
- Joanna Filipczak Ostróda
- Amelia Kowalska Ostróda
- Elżbieta Bobowska Ostróda
MĘŻCZYŹNI – 40 zawodników:
- Roma Romanienko Ukraina
- Andrzej Rogiewicz Postolin
- Artem Kazban Ukraina
- Emil Dobrowolski Chotomów
- Paweł Tarasiuk Poznań
- Yuriy Blahodir Ukraina
- Karol Kaliś Susz
- Paweł Pszczółkowski Olsztyn
- Dawid Worobiec Górowo Iławeckie
- Dmytro Kononov Ukraina
Gratulacje dla wszystkich!