Slajd 1
Slajd 2
Slajd 4
Slajd 5

OKPR Orkan Ostróda

Powstał  28.07.2015 roku. W sezonie 2015/16 klub został zgłoszony do rozgrywek III ligi piłki ręcznej seniorów. Wygrał tę ligę i uzyskał awans do II ligi. W obecnym sezonie po sześciu kolejkach OKPR Orkan jest samodzielnym liderem tabeli z kompletem zwycięstw. Obok drużyny seniorów, w klubie trenuje grupa juniorów uczestnicząca w Lidze Wojewódzkiej Juniorów. Poza tym trenerzy klubu rozpoczęli tworzenie szkółek piłki ręcznej w Samborowie, Miłomłynie, Łukcie i Dąbrównie.


MLKS Ostródzianka sekcja tenisa stołowego

Klub z tradycjami  od ponad dwudziestu lat w najwyższej klasie rozgrywkowej. Dwukrotny Mistrz Polski. Obecnie na piątym miejscu w LOTTO Superlidze Mężczyzn. W sezonie 2016/17 drużyna Ostródzianki występuje w następującym składzie: Mikhail Paikov (Rosja), Bartosz Susz (Polska), Robin Devos (Belgia), Kamil Jarmołowicz (Polska), Jacek Barbachowski (Polska), Tomasz Sposób (Polska), Adrian Więcek (Polska), Kacper Petaś Polska).


OKS Sokól Ostróda

Sezon 2015/16 postawił przed klubem nowe wyzwania, ze względu na reorganizację rozgrywek III ligi, by w niej pozostać trzeba było uplasować się w pierwszej siódemce zespołów w tabeli na koniec rozgrywek. Postawa drużyny w rundzie jesiennej pozwoliła na zajęcie 5 miejsca.

17 listopada 2015 roku po raz pierwszy w historii naszego klubu, wychowanek Sokoła zadebiutował w drużynie narodowej. Paweł Dawidowicz, obecnie gracz VFL Bochum. Sokół Ostróda rywalizuje z takimi drużynami, jak: "Widzew" Łódź, "ŁKS" Łódź, "Pelikan" Łowicz, cztli rezerwami Mistrza Polski- "Legią" Warszawa.


Ostródzki Klub Kyokushin Karate

Jest klubem zrzeszającym największą liczbę osób ćwiczących sztuki walki w naszym regionie. Klub wyszkolił wielu medalistów, jak również osoby, które w kyokushin karate znalazły sposób na spędzenie wolnego czasu, rozwój fizyczny i duchowy. Młodzież szkoli się pod okiem doświadczonych instruktorów i ma możliwość trenowania w sekcjach karate, samoobrony i MMA.