Slajd 1
Slajd 2
Slajd 4
Slajd 5

Radni Rady Miejskiej

  2014-2018

(okręgi wyborcze)

 

Tadeusz Bera

Przewodniczący Rady Miejskiej

Okręg 19: BOLESŁAWA CHROBREGO, RYCERSKA, STEFANA CZARNIECKIEGO (57-61), ZAWISZY CZARNEGO (parzyste: 2-6).


Klub Radnych "DOBRO WSPÓLNE"


Henryk Hoch

Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej

Okręg 10: TADEUSZA STĘPOWSKIEGO.

Klub Radnych Platformy Obywatelskiej RP


Zbigniew Połoniewicz

Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej

Okręg 7: FRANCISZKAŃSKA, JANA CHOMKI, LUDWIKA SOLSKIEGO, OSIEDLE MŁODYCH, STEFANA JARACZA (nieparzyste: 5-31, 34-35), WITKACEGO.

Klub Radnych "Prawo i Sprawiedliwość"


Mirosława Bilińska

Okręg 1: ALEJA LIPOWA, CICHA, GENERAŁA ZAJĄCZKA, GRANICZNA, KRZYWA, KWIATOWA, LIPOWA, ŁĄKOWA, MALINOWA, MIŁA, PARTYZANTÓW, PROSTA (parzyste: 6-8, 9-29), PRZYGRANICZNA, RÓŻANA, SZOSA ELBLĄSKA (16-35), USŁUGOWA, ZAMKNIĘTA.


Jarosław Borzuchowski

Okręg 11: 11 LISTOPADA (1A-15), JANA PAWŁA II, KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO, PRZECHODNIA, SEWERYNA PIENIĘŻNEGO (nieparzyste: 3-31), STEFANA CZARNIECKIEGO (parzyste: 2-14B).

Klub Radnych "Nowoczesna Ostróda"


Tomasz Bruździak

Okręg 20: GRUNWALDZKA (62-72), PIASTOWSKA, ZAWISZY CZARNEGO (nieparzyste: 1-5A).

Klub Radnych "Prawo i Sprawiedliwość"


 Jacek Dudzin

Okręg 6: 11 LISTOPADA (parzyste: 28-36A, 59), HANKI ORDONÓWNY, HELENY MODRZEJEWSKIEJ, LUBAWSKA, MIECZYSŁAWY ĆWIKLIŃSKIEJ, STEFANA JARACZA (parzyste: 2-32, 36-44B).


Waldemar Gazda

Okręg 9: 11 LISTOPADA (18-23, nieparzyste: 29-53), BARTOSZA GŁOWACKIEGO, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, INSUREKCJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ, JANA KOZIETULSKIEGO, JÓZEFA WYBICKIEGO, MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, PIONIERSKA, ROMUALDA TRAUGUTTA, SEWERYNA PIENIĘŻNEGO (parzyste: 4-28, parzyste: 28C-28D), STEFANA BATOREGO, SZWOLEŻERÓW, TADEUSZA KOŚCIUSZKI (29-51), WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY (parzyste: 24-26, 43).

Klub Radnych "DOBRO WSPÓLNE"


Ryszard Iwaniec

Okręg 14: 21 STYCZNIA (1-15, nieparzyste: 17-33), ANDRZEJA SAMULOWSKIEGO, FRYDERYKA CHOPINA, GENERAŁA SIKORSKIEGO, SEWERYNA PIENIĘŻNEGO (parzyste: 30-32, 33-34, parzyste: 36-48, 49-73), STEFANA CZARNIECKIEGO parzyste: 32A-40A).

Klub Radnych Platformy Obywatelskiej RP


Piotr Krajewski

Okręg 13: 21 STYCZNIA (parzyste: 16-20), PRZEDSZKOLNA, SEWERYNA PIENIĘŻNEGO (nieparzyste: 35-45), WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY (nieparzyste: 9-31).


Zbigniew Lesicki

Okręg 4: ADAMA MICKIEWICZA (21-42), GARNIZONOWA, GENERAŁA ROJI, GEORGA JACOBA STEENKE, GUSTAWA GIZEWIUSZA, , KAZIMIERZA PUŁASKIEGO (2A-4), NADRZECZNA, NIEPODLEGŁOŚCI, OLSZTYŃSKA (1,4-57), POLNA, PRZEMYSŁOWA, WĄSKA.

Klub Radnych "Prawo i Sprawiedliwość"


Jan Liberacki

Okręg 5: ADAMA MICKIEWICZA (2-13B), ADOLFA TETZLAFFA, DRWĘCKA (6-24), JANA STAPIŃSKIEGO, JÓZEFA SOWIŃSKIEGO, JULIUSZA SŁOWACKIEGO,KAZIMIERZA PUŁASKIEGO (6), MAZURSKA, PLAC TYSIĄCLECIA PP, SPICHRZOWA, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, ŚW.DOMINIKA SAVIO, WŁADYSŁAWA REYMONTA, ZAMKOWA.

Klub Radnych "Nowoczesna Ostróda "


Agnieszka Majewska- Pawełko

Okręg 16: 1-DYWIZJI, ARMII KRAJOWEJ, DEMOKRACJI, DRWĘCKA (1-5), GRUNWALDZKA 13, HENRYKA SIENKIEWICZA, JOHANNA HERDERA, KOLEJOWA, STEFANA CZARNIECKIEGO (nieparzyste: 3-19A).

Klub Radnych "Nowoczesna Ostróda"


Anna Monist

Okręg 3: ADAMA ASNYKA, JANA BAŻYŃSKIEGO, BRZEGOWA, GENERAŁA ANDERSA, GENERAŁA KUTRZEBY, GENERAŁA SOSNKOWSKIEGO, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA SEMBRZYCKIEGO, KOSYNIERSKA, KRÓTKA, LAZUROWA, LEŚNA, LETNIA, ŁÓDZKA, MARII KONOPNICKIEJ, FELIKSA NOWOWIEJSKIEGO, MARII ZIENTARY-MALEWSKIEJ, MICHAŁA LENGOWSKIEGO, MIKOŁAJA REJA, NAROŻNA, OLSZTYŃSKA (71-77), OLSZTYŃSKA (59 i 59A), OSIEDLOWA, PANA TADEUSZA, PAUZEŃSKA, PERSKA, PLEBISCYTOWA (parzyste: 2-6, 7-8B,10-48), PLEBISCYTOWA (nieparzyste: 1-5A, 9), SPOKOJNA, TĘCZOWA, ZOFII NAŁKOWSKIEJ.

Klub Radnych "Dobro Wspólne"

 


Tomasz Podsiadło

Okręg 12: GRUNWALDZKA (1-11), JANA III SOBIESKIEGO, STEFANA CZARNIECKIEGO (parzyste: 16-18, 21-31, nieparzyste: 33-39), TADEUSZA KOŚCIUSZKI (1-28), WOJSKA POLSKIEGO

Klub Radnych Platformy Obywatelskiej RP


Anna Rutkiewicz

Okręg 17: GRUNWALDZKA (parzyste: 16-44), MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO, MIKOŁAJA KOPERNIKA, SPORTOWA, STEFANA CZARNIECKIEGO (nieparzyste: 41-45), STEFANA ŻEROMSKIEGO, WARMIŃSKA  (parzyste: 2-6).


Dariusz Sągol

Okręg 2: 3-GO MAJA, BRZOZOWA, CELESTYNA MRONGOWIUSZA, DĘBOWA, GRABOWA, JASNA, KLONOWA, KONSTYTUCJI, ŁUCJI ANATOLAK, OLCHOWA, PARKOWA, PROSTA (1-5, 7), SZOSA ELBLĄSKA (2-15B), ŚWIERKOWA, TURYSTYCZNA, WIERZBOWA, ZAKOLE, ZIELONA

Klub Radnych "Prawo i Sprawiedliwość"


Marek Skaskiewicz

Okręg 21BOLESŁAWA PRUSA, C.K.NORWIDA, GRUNWALDZKA (nieparzyste: 17A-39), HANDLOWA, HURTOWA, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, JAGIENKI, JANA KILIŃSKIEGO, LALKI, SKŁADOWA, STANISŁAWA MONIUSZKI.

Klub Radnych "DOBRO WSPÓLNE"


Grzegorz Taciak

Okręg 9: 21 STYCZNIA (parzyste: 24-32, 37-43), RACŁAWICKA, SEWERYNA PIENIĘŻNEGO (28B), WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY (33-35A).

Klub Radnych "Prawo i Sprawiedliwość"


Bartłomiej Wasilewski

Okręg 15: JANA LISZEWSKIEGO, JÓZEFA PONIATOWSKIEGO, KAROLA MAŁŁKA, PIASKOWA, SEWERYNA PIENIĘŻNEGO (74-105), STEFANA CZARNIECKIEGO (parzyste: 42-50A, 63-69C), WOJCIECHA KĘTRZYŃSKIEGO.


Cezary Wawrzyński

Okręg 18: GRUNWALDZKA (46-48), STEFANA CZARNIECKIEGO (nieparzyste: 49-55), WARMIŃSKA (nieparzyste: 1-3), WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY (2-7D).

Klub Radnych "Nowoczesna Ostróda"