Mapa witryny

27 maja 2021

TRANSMISJA NA ŻYWO. Letni kalendarz imprez – jutro konferencja prasowa Burmistrza Ostródy

Sezon wydarzeń letnich zbliża się wielkimi krokami. Część wydarzeń jest już znana, kilkoro artystów już oficjalnie potwierdziło swoją obecność w Ostródzie latem. Jak będzie wyglądał kalendarz wydarzeń na całe lato? Nie od dzisiaj wiadomo, że Ostróda to jedno z najchętniej i najczęściej odwiedzanych miast przez polskie gwiazdy. Corocznie w naszym mieście występuje kilkudziesięciu przedstawicieli i […]

Sezon wydarzeń letnich zbliża się wielkimi krokami. Część wydarzeń jest już znana, kilkoro artystów już oficjalnie potwierdziło swoją obecność w Ostródzie latem. Jak będzie wyglądał kalendarz wydarzeń na całe lato?

Nie od dzisiaj wiadomo, że Ostróda to jedno z najchętniej i najczęściej odwiedzanych miast przez polskie gwiazdy. Corocznie w naszym mieście występuje kilkudziesięciu przedstawicieli i przedstawicielek polskiej estrady, teatru i sportu. Wysoka jakość programowa, profesjonalna produkcja i malownicze, naturalne okoliczności przyrody gwarantują zawsze doskonałą zabawę i wysoki poziom emocji i zadowolenia.

Nie inaczej będzie również w sezonie letnim 2021. Od czerwca do września do Ostródy znów przyjadą najbardziej popularne i największe polskie gwiazdy. Karty zostaną odsłonięte już jutro podczas konferencji prasowej Burmistrza Ostródy Zbigniewa Michalaka.

O godzinie 11.00 odbędzie się specjalna konferencja prasowa, podczas której przedstawiony zostanie szczegółowy kalendarz wydarzeń. Transmisja na żywo na kanale Miasto Ostróda w serwisie Youtube, link do transmisji pojawi się na naszej stronie oraz na naszym profilu facebookowym. Zapraszamy do oglądania.

Zapraszamy do oglądania transmisji – start około godziny 11:00