21 maja 2026
Mamy kwiatki na wasze rabatki!
Zmieniamy nasadzenia z wiosennych na letnie, więc chętnie przekażemy Wam nasze miejskie kwiatki – niech teraz upiększają Wasze doniczki i Wasze ogródki!
Po odbiór kwiatów zapraszamy w poniedziałek 25.05.2026 r. W godz. od 11:00 do 12:00 będziemy na Was czekać w 3 lokalizacjach:
- w parku w pasażu przy ul. Czarnieckiego (pomiędzy chodnikiem a fontanną) – tu do odebrania będą stokrotki i niezapominajki
- wewnątrz pasażu, tam, gdzie np. Pub Atlanta – tu również można otrzymać stokrotki i niezapominajki
- róg ul. Czarnieckiego i Grunwaldzkiej – zapraszamy po bratki ogrodowe
Weźcie ze sobą karton, skrzyneczkę lub worek, żeby wygodnie i bezpiecznie przenieść nasadzenia
