Mapa witryny

23 czerwca 2021

Odbierz swoją Kartę Ostródzką i weź udział w Spisie Powszechnym podczas festynu rodzinnego

Odbierz swoją Kartę Ostródzką oraz weź udział w Narodowym Spisie Powszechnym podczas Festynu Rodzinnego Spółdzielni Mieszkaniowej „Jedność”. Informujemy, że w sobotę 26 czerwca od godziny 12.00 do godziny 16.00 będzie możliwość odwiedzenia naszego Urzędowego punktu mobilnego. Okazją będzie Festyn Rodzinny Spółdzielni Mieszkaniowej „Jedność”, na którym będzie również nasze stoisko. Festyn odbędzie się przy Osiedlowym Domu […]

Odbierz swoją Kartę Ostródzką oraz weź udział w Narodowym Spisie Powszechnym podczas Festynu Rodzinnego Spółdzielni Mieszkaniowej „Jedność”.

Informujemy, że w sobotę 26 czerwca od godziny 12.00 do godziny 16.00 będzie możliwość odwiedzenia naszego Urzędowego punktu mobilnego. Okazją będzie Festyn Rodzinny Spółdzielni Mieszkaniowej „Jedność”, na którym będzie również nasze stoisko. Festyn odbędzie się przy Osiedlowym Domu Kultury ”Jedność” przy ul. Bolesława Chrobrego 4 w Ostródzie. Tu będziesz mógł dokonać samopisu w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Aby jednak to zrobić, należy podać dokładne dane, w tym PESEL, oraz dane współdomowników. W naszym punkcie będzie również możliwość wyrobienia oraz otrzymania Karty Ostródzkiej. Aby jednak to zrobić należy mieć przy sobie dowód osobisty oraz przedstawić pierwszą stronę formularza rozliczeniowego PIT za ostatni rok rozliczeniowy wraz z potwierdzeniem złożenia go w Urzędzie Skarbowym w Ostródzie (lub w przypadku rozliczania się przez Internet należy przedstawić elektroniczne potwierdzenie wpłynięcia formularza do Urzędu Skarbowego w Ostródzie). Serdecznie zapraszamy.