Mapa witryny

09 września 2020

Prosto do celu. Aktywizacja sportowa młodych ostródzian

Od 1 września 2020 r. do 7 grudnia 2020 r. realizowany jest program współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki pt. „PROSTO DO CELU. Aktywizacja sportowa młodych ostródzian”. Gmina Miejska Ostróda złożyła wniosek o dofinansowanie programu do Ministerstwa Sportu i Turystyki,…

Od 1 września 2020 r. do 7 grudnia 2020 r. realizowany jest program współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki pt. „PROSTO DO CELU. Aktywizacja sportowa młodych ostródzian”. Gmina Miejska Ostróda złożyła wniosek o dofinansowanie programu do Ministerstwa Sportu i Turystyki, który został zaopiniowany pozytywnie.
 
 
Bezpłatne zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej skierowane są do uczniów kl. I-III ostródzkich szkół: Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Szkoły Podstawowej nr 5. Celem Programu jest aktywizacja sportowa najmłodszych uczniów, profilaktyka wad postawy, a także włączenie jak największej grupy dzieci do regularnej aktywności fizycznej. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Do dnia 18 września 2020 r. trwa rekrutacja uczniów chętnych do udziału w Programie. Formularze zgłoszeń dostępne są na stronach internetowych poszczególnych szkół podstawowych uczestniczących w Programie.

 

fot. pixabay.com