Mapa witryny

09 lipca 2021

Rozpoczyna się Ostróda Reggae Festival 2021

Ostróda kolejny raz zamieni się najbardziej wibrujące miasto na Ziemi! Kolejna edycja, choć w nieco zmienionej formule i lokalizacji (amfiteatr) doszła do skutku dzięki olbrzymim wysiłkom organizatorów. Wiele wyrzeczeń i mnóstwo pracy wymagała organizacja tegorocznej edycji Festiwalu. Zmieniające się wytyczne Ministerstwa Zdrowia, wprowadzane obostrzenia oraz tempo prowadzonych szczepień miały decydujący wpływ na wiele kwestii związanych […]

Ostróda kolejny raz zamieni się najbardziej wibrujące miasto na Ziemi! Kolejna edycja, choć w nieco zmienionej formule i lokalizacji (amfiteatr) doszła do skutku dzięki olbrzymim wysiłkom organizatorów.

Wiele wyrzeczeń i mnóstwo pracy wymagała organizacja tegorocznej edycji Festiwalu. Zmieniające się wytyczne Ministerstwa Zdrowia, wprowadzane obostrzenia oraz tempo prowadzonych szczepień miały decydujący wpływ na wiele kwestii związanych z organizacją wydarzenia.

Na całe szczęście wszystko się udało, a od piątkowego poranka nad Bulwarem Europejskim rozbrzmiewają już pierwsze basowe brzmienia strojących się do wieczornych koncertów artystów. W tym roku miasteczko festiwalowe powstało na niemal całej długości Bulwaru Europejskiego, począwszy od amfiteatru, który w tym roku jest główną areną festiwalu. Pozostałe sceny stanęły na molo, w sali kameralnej amfiteatru, oraz w parku nad jeziorem Drwęckim. Trzydniowa edycja Festiwalu skupia w tym roku czołówkę polskiej sceny reggae, dub’u oraz ska. Zagrają m.in. Tabu, Baksish, Vavamuffin, Dubska, Gutek, Mesajah oraz gościnnie Yellow Umbrella (DE), Brinsley Forde Asward Experience Show (UK) oraz The Beat Rootz (MU/PL/UK). Nie zabraknie konkursu młodych talentów Czwórka Reggae Contest, Uniwersytetu Reggae i spotkań ze znakomitymi gośćmi w ramach warsztatów, prelekcji i rozmów.

Szczegóły Festiwalu oraz dokładny line-up na www.ostrodareggae.com.

Wszystkim uczestnikom życzymy doskonałej i bezpiecznej zabawy.